wersja testowa serwisu

„Bilet powrotny do biblioteki” – Miejska Biblioteka Publiczna zaprasza do udziału uczniów klas 1-3

638

Miesięcznik nauczycieli i bibliotekarzy ,,Biblioteka w Szkole" jest pomysłodawcą akcji: ,,Bilet powrotny do biblioteki".

Oddział dla Dzieci i Młodzieży Miejskiej Biblioteki Publicznej w Tomaszowie Mazowieckim zaprasza uczniów klas 1-3, którzy po dłuższej przerwie wrócili do szkół, do wzięcia udziału w czytelniczym przedsięwzięciu. Akcja jest formą zabawy. Zachęcamy rodziców do odwiedzania wraz z pociechami książnicy przy pl. Kościuszki 18.

W ramach akcji przekażemy dzieciom z klas I-III „bilety powrotne do biblioteki". Podczas każdej wizyty w bibliotece, uczeń może poprosić o książkę z danej kategorii (np. lektura, książka o zwierzętach, o świecie, detektywistyczna, o przyjaźni itp.) Po oddaniu każdej pozycji, bibliotekarz ostempluje odpowiednią ikonkę na bilecie. Po oznakowaniu całego biletu, dziecko otrzyma dyplom i drobny upominek.

Anna Zwardoń – dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej w Tomaszowie Mazowieckim, zaprasza uczniów klas 1 – 3 do znakomitej zabawy, dzięki której dziecko uczy się, poszerza wiedzę.

źródło: Starostwo Powiatowe w Tomaszowie Mazowieckim