wersja testowa serwisu

Fotograficzny konkurs „Wakacje na wsi #odkrywam”

fotograf-aparat-mezczyzna2

Do 19 lipca można przesyłać zdjęcia wartych poznania, a położonych na polskiej wsi zabytków, zagród edukacyjnych, gospodarstw agroturystycznych, prywatnych muzeów i kolekcji, szlaków turystycznych, urokliwych przyrodniczo zakątków.

Organizatorem konkursu „Wakacje na wsi #odkrywam" jest Narodowy Instytut Kultury i Dziedzictwa Wsi (NIKiDW). „Na obszarach wiejskich znaleźć można wszystko, czego ludzie szukają na urlopie. Dobrze się tam będą czuły zarówno osoby, szukające ciszy, spokoju i pięknej przyrody jak i te, która potrzebują działać, uczyć się czy bawić. Bez względu na to jaki rodzaj wypoczynku preferujecie – pokazujcie nam piękne miejsca, które wybraliście i które mijacie po drodze" – zachęca NIKiDW.

Do konkursu można zgłosić maksymalnie trzy zdjęcia i dołączyć tekst – kilka słów o tym, dlaczego właśnie to miejsce Was urzekło, dlaczego polecacie je innym. „Przesłane przez Was zdjęcia wezmą udział w plebiscycie, w którym każdy odwiedzający naszą stronę będzie mógł głosować na miejsce, które najbardziej mu się podoba. Dlatego prosimy – razem ze zgłoszeniami wysyłajcie do nas podpisane zgody na wykorzystywanie Waszych zdjęć, danych i wizerunków! Bez tego nie będziemy mogli o Was nigdzie napisać a Waszych zdjęć nikt nie zobaczy i nie wezmą udziału w plebiscycie".

Zgłoszenia można przesyłać do 19 lipca na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., natomiast regulamin konkursu znajduje się pod adresem https://nikidw.edu.pl/2020/06/05/konkurs-wakacje-na-wsi-odkrywam-zrob-zdjecie-pieknych-miejsc-wokol-siebie-i-przeslij-do-nas/.

Źródło: nikidw.edu.pl