wersja testowa serwisu

Już jutro Lato z Funduszami Europejskimi w Twardej

Już jutro Lato z Funduszami Europejskimi w Twardej

Marszałek Województwa Łódzkiego Grzegorz Schreiber zaprasza na pikniki rodzinne z Funduszami Europejskimi. To wspaniała okazja aby spędzić czas w rodzinnym gronie oraz dowiedzieć się więcej dofinansowaniach. 23 lipca bawimy się w Twardej, wydarzenie rozpoczyna się od godziny 13.00.

Podczas pikników będzie można skorzystać z bogatej oferty konsultacji i spotkań z beneficjentami. Do dyspozycji uczestników będą specjaliści od Funduszy Europejskich, którzy wyjaśnią wszelkie wątpliwości. Będzie można osobiście porozmawiać z konsultantem w przygotowanej do tego strefie Łódzkie dla Biznesu. Dodatkową okazją do sięgnięcia po informację o dotacjach będzie Strefa Beneficjentów Funduszy Europejskich. Mieszkańcy Łódzkiego, którzy wzięli dotację, podzielą się swoim doświadczeniem. A to wszystko w przyjaznej atmosferze letnich pikników.

Na pikniku dostępna będzie specjalnie przygotowana strefa kulinarna oraz wiele atrakcji dla dzieci. Nie zabraknie konkursów z nagrodami i występów artystycznych. Dla spragnionych zabawy będzie czekać DJ. Poniżej przedstawiamy program pikników:

W programie:

  • Unijna strefa kulinarna

  • Strefa Beneficjentów Funduszy Europejskich:

- Biznesu oraz Kultury
- Historii oraz Sportu

  • Atrakcje dla dzieci (strefa zabaw, konkursy z nagrodami, występy artystyczne, zabawa z DJ-em)
  • Łódzkie dla Biznesu - spotkania z konsultantami ds. Funduszy Europejskich

Prowadzący: Maciej Smoliński
Start: godz. 13.00