wersja testowa serwisu

Mieszkaniec powiatu tomaszowskiego odnaleziony w Koluszkach

253-136931
fot. KPP Łódź Wschód

Policjanci z koluszkowskiej komendy w ciągu niespełna dwóch godzin odnaleźli zaginionego 27-letniego mieszkańca powiatu tomaszowskiego. Nietrzeźwy 27-latek został znaleziony w okolicy dworca kolejowego w Koluszkach i przekazany pod opiekę lekarzy.

W sobotę, 2 października 2021 roku patrol z Komendy Powiatowej Policji w Koluszkach pełnił służbę na terenie gminy Koluszki. Tuż przed godziną 17:00 policjanci otrzymali informację, iż pociągiem relacji Tomaszów Mazowiecki – Koluszki może podróżować zaginiony mężczyzna. Zaginięcie 27-latka zgłoszono około dwóch godzin wcześniej na terenie powiatu tomaszowskiego.

- Mundurowi znali jedynie rysopis 27-letniego mężczyzny. Policjanci skontrolowali wskazany pociąg stojący na stacji PKP w Koluszkach, jednak takiego mężczyzny w nim nie było. Nie poprzestali jednak na tym i sprawdzili jeszcze teren dworca kolejowego oraz jego okolicę. W pewnym momencie na jednej z ulic w Koluszkach zauważyli młodego mężczyznę, który odpowiadał rysopisowi zaginionego 27-latka - relacjonuje sierż. sztab. Aneta Kotynia z KPP Łódź Wschód. 

Koluszkowscy policjanci wylegitymowali go i potwierdzili, że był to zaginiony mieszkaniec powiatu tomaszowskiego. Badanie trzeźwości mężczyzny wykazało blisko 3 promile alkoholu w organizmie. Przyznał, że opuścił swoje miejsce zamieszkania, ponieważ boryka się z problemami osobistymi. W tej sytuacji mężczyznę przekazano pod opiekę lekarzy.