Najważniejsze wideo w etm24

Policja poszukuje sprawcy i świadków wypadku drogowego w Luboczy

policja---napis-2
fot. policja

Śledczy z tomaszowskiej Policji poszukują sprawcy oraz świadków wypadku drogowego, do którego doszło 4 lipca 2024 roku w Luboczy gm. Rzeczyca na drodze relacji Rożkowa Wola-Rzeczyca, z udziałem 55-latka kierującego rowerem. Jeśli posiadasz wiedzę na temat tego zdarzenia, skontaktuj się z nami.

Policjanci z Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego Komendy Powiatowej Policji w Tomaszowie Mazowieckim prowadzą postępowanie przygotowawcze w sprawie wypadku drogowego z udziałem 55-letniego kierującego rowerem, do którego doszło 4 lipca 2024 roku około 15:40 w miejscowości Lubocza w gminie Rzeczyca na drodze relacji Rożkowa Wola-Rzeczyca. Z dotychczasowych ustaleń wynika, że wymieniony mężczyzna doznał obrażeń ciała zagrażających jego życiu na skutek kontaktu z innym pojazdem, którego kierujący odjechał z miejsca zdarzenia nie udzielając uprzednio pomocy pokrzywdzonemu.

Wszystkie osoby posiadające jakąkolwiek wiedzę na temat tego zdarzenia lub które w wymienionym czasie i miejscu poruszały się wymienioną drogą proszone są o PILNY kontakt z policjantami z Zespołu IV ds. Przestępstw w Ruchu Drogowym Wydziału Dochodzeniowo–Śledczego Komendy Powiatowej Policji w Tomaszowie Mazowieckim pod numerem telefonu 47 846 23 81 dostępnym w godzinach 08:00-15:00 lub całodobowo z Oficerem Dyżurnym pod numerem 47 846 22 00, dzwoniąc pod numer alarmowy Centrum Powiadamiania Ratunkowego 112 lub osobisty z najbliższą jednostką Policji.

Źródło: KPP Tomaszów Mazowiecki