wersja testowa serwisu

Powiatowe eliminacje Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego. MCK zaprasza

pexels-photo-4722574

Kochasz poezję? Chcesz się zmierzyć z interpretacją wybranych utworów? A może wolisz je zaśpiewać lub przedstawić w teatrze jednego aktora? MCK zaprasza zatem na powiatowe eliminacje 66. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego, które odbędą się 23 kwietnia o godz. 10 w Miejskim Centrum Kultury w Tomaszowie Mazowieckim przy ul. Browarnej 7.

W konkursie mogą wziąć udział uczniowie szkół ponadpodstawowych, studenci oraz dorośli i seniorzy. Przesłuchania prowadzone będą w czterech odrębnych turniejach: recytatorskim, „wywiedzione ze słowa", teatru jednego aktora i poezji śpiewanej.

Eliminacje powiatowe odbędą się w sali widowiskowej MCK Browarna. Kartę zgłoszenia do konkursu należy złożyć do 19 kwietnia 2021 roku osobiście w sekretariacie Miejskiego Centrum Kultury przy pl. Kościuszki (od poniedziałku do piątku w godz. 8-16) lub drogą elektroniczną na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerami telefonów: 44 712 23 69 lub 605 579 103.

Na zwycięzców czekają nagrody oraz nominacje do etapu rejonowego OKR, które odbędą się 8 maja w Miejskim Ośrodku Kultury w Piotrkowie Trybunalskim.

PLIKI DO POBRANIA: TUTAJ.

Źródło: UM Tomaszów Mazowiecki