Tomaszów Mazowiecki: MCK zaprasza do Strefy Wolnego Artysty

Zrzut-ekranu-2024-06-10-o-09.26.26
fot. UM Tomaszów Mazowiecki

Chcesz wystąpić z własnym repertuarem lub pochwalić się swoją działalnością? A może masz ochotę spędzić czas w kameralnej, letniej atmosferze w plenerze? Miejskie Centrum Kultury w Tomaszowie Mazowieckim połączy to wszystko na patio podczas „Kulturalnego Popołudnia" ze Strefą Wolnego Artysty. Wydarzenia odbywać będą się cyklicznie, w terminach 19 czerwca, 31 lipca oraz 28 sierpnia, w godz. 18-20. Wstęp wolny.

Centrum miasta wypełni się muzyką i ciekawymi ludźmi – będzie się działo! Chcesz wystąpić, pokazać swoje rękodzieło, wypromować swoją działalność? Zgłoś się na Facebooku do Miejskiego Centrum Kultury, przez adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., bądź formularz online: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSe4UyYPDAQ-UQMnCvWhSdxh6j5Kh6McDQQdT6xuH5JIg9H2EQ/viewform.

Regulamin uczestnictwa dostępny na stronie internetowej mck-tm.pl.

Chcesz miło spędzić czas? Po prostu przyjdź na „Kulturalne Popołudnia"! Szczegóły dostępne na stronie mck-tm.pl bądź telefonicznie pod nr 44 712 23 69.

Źródło: UM Tomaszów Mazowiecki