wersja testowa serwisu

Włamał się do boksu na targowisku, grozi mu 10 lat więzienia

248-124881
fot. KMP w Łodzi

Kryminalni z II Komisariatu KMP w Łodzi zatrzymali 34-latka, który pod koniec miesiąca grudnia 2020 roku włamał się do jednego z boksów handlowych na terenie targowiska miejskiego znajdującego się na dzielnicy Bałuty. Łupem podejrzanego padła gotówka

30 grudnia 2020 roku, kryminalni z II Komisariatu KMP w Łodzi uzyskali informację o kradzieży z włamaniem, do której dojść miało na jednym z łódzkich targowisk. Jak ustalili funkcjonariusze, sprawca będący młodym mężczyzną, miał otworzyć przy użyciu podrobionego klucza boks z pieczywem i ukraść stamtąd utarg wart około 540 złotych.

Ponieważ zawiadomienie dotyczące tego czynu nie zostało jeszcze złożone, policjanci wezwali do komisariatu właścicielkę obiektu, gdzie najprawdopodobniej doszło do włamania. Stróże prawa przyjęli zawiadomienie o przestępstwie i wytypowali podejrzanego. Okazał się nim 34-letni mieszkaniec Widzewa.

Mężczyzna podczas rozmowy z policjantami przyznał się do popełnienia przestępstwa, twierdząc, że skradzione pieniądze wydał na bieżące potrzeby. Ostatecznie usłyszał zarzut kradzieży z włamaniem za co grozić mu może nawet do 10 lat pozbawienia wolności. Dalsze czynności w tej sprawie prowadzą śledczy z II Komisariatu Policji w Łodzi.

źródło: KMP w Łodzi