Wojewódzki Puchar Polski w Futsalu już za miesiąc. Poznaliśmy szczegóły

pilka--zawodnik-futsal

W dniach 2-3 grudnia w Zgierzu odbędą się turnieje w ramach Wojewódzkiego Pucharu Polski w Futsalu. Do rywalizacji przystąpią zarówno panie, jak i panowie. 

W kategorii mężczyzn udział weźmie dwanaście zespołów. Turniej rozegrany zostanie 2 grudnia (sobota), a drużyny podzielone zostały już na dwie grupy, w których rywalizować będą systemem każdy z każdym. Zmagania eliminacyjne rozpoczną się o 8:00, półfinały przewidziano o 18:00, a finałowy mecz rozpocznie się około 19:00.

W grupie A zmierzą się: Junior Hurtap Łęczyca, Referees, Angry Boys Poddębice, FC Wici, Saints Łódź i Futsal Team Parzęczew. W grupie B: GKS Bedlno, GKS Bełchatów, Rekord Brzeziny, BSC Termy Poddębice, LKS Różyca i Soccer-Calcio Łódź.

Następnego dnia o triumf powalczą kobiety. Do zawodów zgłosiło się siedem drużyn żeńskich. Zespoły zagrają systemem każdy z każdym, a pierwsze spotkanie przewidziane jest na godzinę 9:00. Ostatni mecz rozpocznie się zaś około 15:20.

W turnieju wezmą udział: LUKS Astoria Szczerców Junior, Włókniarz Konstantynów, Zawisza Rzgów, Dargfil Tomaszów, Rekord Brzeziny, PTC Pabianice i PTC II Pabianice.