wersja testowa serwisu

Zaginął mieszkaniec Tomaszowa Mazowieckiego. Policja prosi o pomoc w poszukiwaniach

1

Komenda Powiatowa Policji w Tomaszowie Mazowieckim prowadzi poszukiwania za zaginionym w dniu 11 listopada 2020 r. Krzysztofem Goską.

Krzysztof Goska, s. Andrzeja - lat 38 - zam. Tomaszów Mazowiecki

RYSOPIS : wzrost 185 cm , sylwetka średnia, waga ok. 100 kg . włosy bardzo krótkie szatyn- widoczna łysina, uzębienie pełne, nos prosty

UBIÓR: (prawdopodobny): bluza materiałowa koloru szarego, spodnie materiałowe koloru – ciemno-szarego, obuwie sportowe bdb.

POSIADANE PRZEDMIOTY: dowód osobisty

Z ustaleń policjantów prowadzących poszukiwania zaginionego Krzysztofa Goski wynika, iż w dniu 11 listopada 2020 r. ok. godz. 15:30 mężczyzna wyszedł z miejsca zamieszkania w Tomaszowie Mazowieckim, zabierając ze sobą jedynie dowód osobisty i oddalił się w nieznanym kierunku, nie informując nikogo o swoich zamiarach. Do chwili obecnej nie powrócił do miejsca zamieszkania, nie nawiązał kontaktu z rodziną i znajomymi. Jego obecne miejsce pobytu nie jest znane.

Wszystkie osoby mogące pomóc w ustaleniu miejsca pobytu osoby zaginionej proszone są o kontakt z policjantami Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Tomaszowie Mazowieckim przy ulicy Wandy Panfil 44 pod numerem telefonu 47 846 22 81 ( 7:30- 15:30), 47 846 22 00 lub najbliższą jednostką Policji pod numerem alarmowym 112.

źródło: KPP w Tomaszowie Mazowieckim