wersja testowa serwisu

Jutro inauguracja sezonu w II Lidze Siatkówki Mężczyzn, AZS UMK Toruń rywalem Lotnika Łęczyca. Ważne informacje dla kibiców

LotnikLeczyca7

Już jutro zawodnicy MMKS Lotnik Łęczyca zainaugurują nowy sezon w II Lidze Siatkówki Mężczyzn. Rywalem podopiecznych Piotra Janiaka będzie AZS UMK Toruń. 

Po półrocznej przerwie do rywalizacji o ligowe punkty wracają siatkarze Lotnika Łęczyca. Nasza drużyna w swoim pierwszym meczu sezonu 2020/21 we własnej hali podejmować będzie AZS UMK Toruń. Zespół z Grodu Kopernika to debiutant na tym szczeblu rozgrywkowym, w kadrze którego znajdują się młodzi siatkarze, mający po 19-20 lat. Jak zapewnia kapitan drużyny, Wojciech Górniak, mimo młodego wieku, nie brakuje im umiejętności.

Lotnik Łęczyca do meczu przystąpi po niemałej rewolucji. W zespole pojawiło się wiele nowych twarzy, a całą drużyną dowodził będzie doświadczony Piotr Janiak, który na stanowisku pierwszego trenera zastąpił Roberta Łukasiewicza. Początek ubiegłego, debiutanckiego sezonu w II Lidze dla łęczycan był ciężki. Jak będzie tym razem? Przekonamy się już w sobotę, 26 września. Początek meczu w hali przy SP4 w Łęczycy o godzinie 17:00.

Zasady uczestnictwa w meczach Lotnika 

Ważną informacją jest fakt, że w meczach domowych Lotnika Łęczyca uczestniczyć będą mogli kibice. W hali przy Szkole Podstawowej nr 4 w Łęczycy nie zabraknie jednak obostrzeń. Władze klubu z Łęczycy przedstawiają informacje dotyczące organizacji meczów.

Wejście dla kibiców będzie otwarte od strony osiedla Kleks, na wysokości budynków socjalnych. Kibice udają się na balkon, gdzie będzie stolik z płynem do dezynfekcji rąk. Od strony orlika wchodzą tylko drużyny, sztaby szkoleniowe, sędziowie, obsługa meczu. Wejście do hali będzie od wejścia na balkon będzie oddzielone parawanem. W hali przebywają tylko drużyny, sędziowie, obsługa meczu.

- Prosimy o nie wchodzenie do hali, bo może to się wiązać z karami finansowymi. Prosimy również kibiców o zabranie ze sobą maseczek ochronnych. Zadbajmy o bezpieczeństwo swoje oraz osób z naszego otoczenia, a wszystko będzie dobrze. Do zobaczenia na pierwszym meczu ligowym - mówi Prezes MMKS Lotnik Łęczyca, Robert Łukasiewicz.

Zobacz także: 
...

Kadra Lotnika Łęczyca w nadchodzącym sezonie. Kto powalczy na parkietach drugiej ligi? - Wiadomości - ELE24 - Wiadomości Łęczyca