wersja testowa serwisu

Masz problem z budową lub remontem? Zgłoś się do inżyniera po bezpłatną poradę!

Masz problem z budową lub remontem? Zgłoś się do inżyniera po bezpłatną poradę!
Pixabay

Masz problem z budową, eksploatacją lub remontem swojego obiektu - porozmawiaj o tym z inżynierem! Pod takim hasłem Łódzka Okręgowa Izba Inżynierów Budownictwa organizuje 25 września swój Dzień Otwarty, włączając się tym do ogólnopolskiego projektu „Dzień Otwarty Inżyniera Budownictwa. BUDOWA, EKSPLOATACJA, REMONT TWOJEGO OBIEKTU". Gdzie można skorzystać z darmowej konsultacji  w Łódzkiem? Sprawdzamy!

Akcja ma na celu dostarczenie społecznościom lokalnym różnego rodzaju informacji na temat procesu inwestycyjnego, zagadnień natury technicznej na etapie projektowania i budowy oraz prawidłowego utrzymania obiektów istniejących, a zarazem promocję zawodu inżyniera budownictwa i samorządu zawodowego.

W województwie łódzkim punkty konsultacyjne będą znajdowały się w placówkach terenowych i w siedzibie Izby w godz. 9.00 - 16.00:

  1. Siedziba ŁOIIB w Łodzi, ul. Północna 39.
  2. Placówka Terenowa ŁOIIB w Bełchatowie, ul. Okrzei 45.
  3. Placówka Terenowa ŁOIIB w Kutnie, ul. Łęczycka 28.
  4. Placówka Terenowa ŁOIIB w Piotrkowie Tryb., ul. Armii Krajowej 24A.
  5. Placówka Terenowa ŁOIIB w Sieradzu, ul. Zachodnia 19.
  6. Placówka Terenowa ŁOIIB w Skierniewicach, ul. Jagiellońska 6/7G.
  7. Placówka Terenowa ŁOIIB w Wieluniu, ul. Targowa 1.


Tego dnia inżynierowie budowlani różnych branż należący do Łódzkiej Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa udzielać będą bezpłatnie odpowiedzi na wszelkie pytania dotyczące budowy, eksploatacji i remontów.