wersja testowa serwisu

Niebezpiecznie na drogach w powiecie rawskim. Policjanci apelują o ostrożność

255-134339
fot. KPP w Rawie Mazowieckiej

Kierowca Skody dachował w Rawie Mazowieckiej, a kierująca Toyotą wjechała do rowu w Rylsku. Dość groźnie wyglądały zdarzenia drogowe, do których doszło we wtorkowe przedpołudnie. Policjanci zabezpieczali miejsca obu zdarzeń drogowych. Funkcjonariusze apelują o ostrożność.

We wtorkowe przedpołudnie, 3 sierpnia 2021 doszło do kolizji w Rawie Mazowieckiej, gdzie kierujący Skodą Fabia, 61-letni mieszkaniec gminy Czerniewice, wracając z nocnej zmiany zasnął za kierownicą swojego samochodu. W wyniku tego zjechał do rowu, stracił panowanie nad pojazdem po czym samochód dachował. Groźnie wyglądające zdarzenie na szczęście dobrze się zakończyło, mężczyźnie nic groźnego się nie stało.

Kolejne zdarzenie miało miejsce w Rylsku Dużym, gdzie 53-letnia kobieta jadąc Toyotą chciała wykonać manewr wyprzedzania busa kierowanego przez 58-latka w momencie, kiedy ten włączył kierunkowskaz aby skręcić na skrzyżowaniu w lewo. Mieszkanka powiatu grodziskiego, kiedy zobaczyła, że kierujący renault chce wykonać manewr skrętu, zjechała na pobocze i wjechała do rowu.

Kierująca toyotą i kierujący skodą zostali ukarani przez policjantów mandatem i punktami karnymi. Policjanci apelują o ostrożność oraz przestrzeganie przepisów ruchu drogowego!

źródło: KPP w Rawie Mazowieckiej